متن کامل

صادرات موزاییک به عراق از سرگرفته شد!


معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: چندی پیش عراق از واردات موزاییک به کشور خود را بدون گواهی B7 جلوگیری کرد اما خوشبختانه صادرات این کالا دوباره از سرگرفته شد.

یونس حسین‌نژادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ‌خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خوزستان، عنوان‌کرد: شرکت B7 که بازرسی از کالاهای وارداتی عراقی را انجام می‌دهد به‌صورت ناگهانی گواهی COC را از صادرکنندگان ایرانی خواسته است و اخذ این گواهی پروسه طولانی را طی می‌کند، به همین علت صادرات موزاییک مدتی متوقف شد.

اما خوشبختانه چند شرکت صادرکننده از خوزستان موفق به اخذ گواهی COC شدند و اکنون اقدام به صادرات موزاییک به عراق کردند.

معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیان‌کرد: خوشبختانه اکنون موزاییک از مرزهای چزابه و شلمچه به عراق صادر می‌شود.

شرکت تولیدی نوین بتن پارس تولید کننده وعرضه کننده انواع موزاییک وکفپوش بتنی در ابعاد 30*30 و 40*40 وغیره ... با تولید وعرضه انواع (واش بتن، موزاییک طوسی، موزاییک های حیاطی، انواع کفپوش های طرح دار و...)  با کیفیت ساب بالا و دقت ابعادی متناسب می باشد.
گروه تولیدی نوین بتن پارس با قیمت های باور نکردنی و ارسال به سراسر ایران از جمله بارزترین کارخانجات تولید موزاییک واش بتن می باشد.

 

24 آبان 1397
تعداد بازدید: 1973
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×