متن کامل

همانطور که در اسفند ماه سال 98 پیش بینی شده بود که با افزایش هزینه کارخانه های تولید سیمان روند رو به افزایش نرخ قیمت سیمان را در سال جدید 99 پیش رو خواهیم داشت و شرایط سختی بر صادرات و هزینه ها حاکم می گردد ، در پی این مبحث با دبیر انجمن سیمان جناب آقای عبدالرضا شیخان مصاحبه ای انجام شد و ایشان با اشاره به پیگیری این موضوع این مهم را مطرح نمودند که سهام شرکت سیمان همچنان حبابی ندارد و توجه به تغییر وزیر صنعت به بهبود سیاست های این وزارتخانه در مورد صنعت سیمان خوشبین هستیم.
آقای شیخان ادامه داد : صنعت سیمان موضوع افزایش قیمت را مورد بررسی قرار داده بوده و این‌ موضوع به زودی به نتیجه خواهد رسید.

 


در حالی که تمامی خبرگذاری ها از احتمال افزایش نرخ سیمان در سال 99 و تاثیر آن در تولید قطعات بتنی سخن میگویند
و در جهت اینکه امسال یعنی سال 1399 سال جهش تولید نامیده شده است، اینگونه پیش بینی میگردد که برای رسیدن به شعار سال و رسیدن به هدف تعیین شده باید  شرایط لازم را برای تولید کنندگان فراهم کنند.
از همین جهت باید اقداماتی اصولی و پایه انجام شود زیرا در صورت مقایرت و شرایط احتمالی که برای افزایش نرخ سیمان بازگو شده است منجر به عدم پوشش هزینه ها در کارخانه و شرکت های مرتبط شده و کوره بسیاری از کارخانه‌های سیمانی متوقف خواهد شد


 

30 اردیبهشت 1399
تعداد بازدید: 274
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.nbp24.com/
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×