قطعات پیش ساخته بتنی روشی مدرن در ساخت و ساز است. در گذشته بلوک و تیرچه را به دلیل کوچک بودن ابعاد جزء مصالح ساختمانی قرار میدادند اما هم اکنون بلوک های بتنی را در ابعاد بزرگتری تولید می کنند و به عنوان دیوارهای پیش ساخته بتنی مورد استفاده قرار میگیرند.

ادامه مطلب...

جدول های بتنی را میتوان جز پرکاربرد ترین قطعات بتنی دانست. از موارد استفاده جدول های بتنی میتوان در زیبا سازی، محدود کننده فضا و هدایت سطحی آبها در معابر نام برد از طرفی فرسودگی این جداول نتیجه ای معکوس دارد و تعویض آنها هزینه زیادی را به همراه دارد اما به این نکته نیز باید توجه داشت که با رعایت اصول فنی و دقت در ساخت این جدول ها میتوان عمر آنها را افزایش داد.

نوین بتن
ادامه مطلب...

اگر قصد دارید کف حیاط و یا پیاده رو و روف گاردن منزلتان را با موزاییک طرح دهید ما به شما انواع کف پوش بتنی ، واش بتن های رنگی ، موزاییک حیاطی و موزاییک پلیمری را پیشنهاد می دهیم.

ادامه مطلب...

در این مقاله قصد داریم در رابطه با ویژگی های کفپوش های بتنی بحث کنیم و شما را با چسب بتن و کاربرد آن آشنا کنیم...

ادامه مطلب...

کارخانه نوین بتن پارس دارای تنوع بالایی در زمینه موزاییک و کفپوش و همچنین جداول بتنی فانتزی و خیابانی می باشد که هرکدام در اشکال هندسی متفاوت و در رنگ ها و ابعاد متنوع تولید می شوند . در این مقاله قصد داریم شما خریداران گرامی و مشتریان با ارزشمان را با ساختار و ویژگی های بارز محصول پر فروش سال مجموعه آشنا سازیم .

ادامه مطلب...

در ادامه مقاله وزن انواع مواد و مصالح ساختمانی 1 که در رابطه با انواع مصالح ساختمانی صحبت شده بود میپردازیم به وزن سنگ دانه ها و پرکننده ها در عملیا ت ساختمان و همچنین وزن مصالح بنائی با سنگ های طبیعی و ملات ماسه سیمان ...

 

ادامه مطلب...

مصالح ساختمانی گاهی به همان صورتی که در طبیعت یافت می شوند فقط با اندکی تغییر شکل استفاده می شوندو گاهی، از ترکیب آنها با یکدیگر مصالح جدیدی به دست م يآید مثل سیمان که از ترکیب سنگ آهک و خاک رس به کمک حرارت حاصل م یشود یا گچ و آهک که از پختن سنگ گچ و سنگ آهک بدست می آید. به تازگی مواد و مصالحی از ترکیبات شیمیایی و به روشهای صنعتی بدست آمده است.

ادامه مطلب...

واش‌بتن یا موزاییک شسته، یکی از انواع کفپوش‌های بتنی است که با ترکیب سیمان، ماسه، سنگ‌های معدنی، چسب‌بتن و مواد روان کننده بتن در رنگ‌های مختلف تولید می گردد.

محصولات واش‌بتن گروه تولیدی نوین بتن پارس  3.5 تا 4.5 سانتیمتر ضخامت دارد و تمام این ضخامت دارای سنگدانه و ملات به صورت  مساوی است.

ادامه مطلب...

موزاییک پلیمری کف پوشی هست که تراکم بالایی داشته و در حقیقت نوعی بتن متراکم هست و این تراکم را از طریق مراحل پلیمریزاسیون و عمل میزویبره به دست می آورد و مواد دیگر مثل سیمان ، سنگدانه ، رزین سمنت پلاست به آن اضافه می شود.
افزودنی های شیمیایی وترکیبات پلیمری ،چسبندگی میان تمامی اجزاء این محصول را بوجود آورده و مقاومت و زیبایی این محصول را بالاتر می برد.

ادامه مطلب...

سنگ های نانو سمنت پلاست از انواع سنگدانه های معدنی تشکیل شده ، مواد معدنی چسباننده طبق استاندارد های لازم ، مواد پلیمری جهت ایجاد مشخصات فیزیکی و ظاهری و جهت کنترل های فرآیند های واکنش هنگام ساخت ، همچنین مواد نانو جهت کنترل فرآیند و ایجاد خاصیت های ویژه در محصولات ، مقدار بسیار کمی مواد شیمیایی غیر سمی ، پیگمنت های معدنی جهت رنگ آمیزی محصولات و با خاصیت های مقاومت در برابر پدیده های طبیعی و باران های اسیدی و نور مستقیم خورشید و ... که منجر به ساخت محصول نانو سمنت پلاست می گردد...

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×